O nas

Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia

jedyny taki zespół

Jaki jest idealny film?

To ten z idealnym dźwiękiem, w którym usłyszysz najmniejszy szelest, szloch, powiew wiatru.

To taki w którym każde ujęcie będzie różne od poprzedniego, a obraz będzie tak wyraźny, że poczujesz się jakbyś tam teraz był.

To ten w którym kolor będzie cieszył Wasze oczy i oddawał barwy w idealnie naturalnych odcieniach.

I wreszcie ten, który od początku do końca jest nieprzewidywalny, nasycony emocjami, ten który po zakończonym seansie masz ochotę obejrzeć jeszcze kilka razy.

I takie właśnie są Nasze filmy ślubne, można się w nich zakochać.

Przez lata Naszej działalności zdobyliśmy kilka kluczowych nagród z dziedziny Filmowania. Od 2016 roku nieprzerawalnie jesteśmy uważani za Najlepszego kamerzystę w województwie Świętokrzyskim. Jesteśmy także Partnerem Honorowym Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. 

Zaufało nam już kilkuset klientów, a między nimi gwiazdy Kabaretu KSM, teraz pora na Ciebie. 

Każdy film to inna historia. A Twoja Historia rozpoczyna się tu i teraz !

 

 

Twórca

Karol

10 lat temu założyłem Studio Błysk. Cel był prosty: stworzyć markę, która będzie się wyróżniać ponad wszystko. Dać klientom to czego nie da nikt inny a przy tym czerpać przyjemność z pracy, która jest dla mnie przede wszystkim pasją i frajdą z odkrywania nowych ujęć, poznawania nowych ludzi i miejsc. Przez te wszystkie lata na temat realizacji ślubnych dowiedziałem się wszystkiego. Współpracujemy z największymi agencjami ślubnymi w kraju i za granicą. Wykonujemy filmy dla najbardziej wymagających klientów także tych ze świata show biznesu.

The Dembski

Mateusz

Ukończyłem Organizację Produkcji Filmowej i Telewizyjnej w Krakowskiej Akademii Frycza Modrzewskiego. W swoim 6 letnim doświadczeniu pracowałem przy wielu programach telewizyjnych i festiwalach filmowych w dziale produkcji m.in. jako Kierownik Produkcji, Producent Wykonawczy czy Operator . Na swoim koncie mam pracę przy takich produkcjach wielkich stacji telewizyjnych takich jak `Rozmowy w Toku` czy `Warsaw Shore`.

Arcardio

Arek

Produkcja filmowa stała się moją pasją kilka <długich> lat temu, którą zapoczątkowały realizacje aftermovie z eventów klubowych, poprzez wszelkiego rodzaju filmy promocyjne z przeróżnych wydarzeń, dzięki którym miałem przyjemność współpracować z gwiazdami muzycznymi i telewizyjnymi. Zdecydowana dynamika i efekty wizualne w klipach to coś, co jest moją mocną stroną. W tym wszystkim jednak nie mogło zabraknąć mojego ogromnego doświadczenia ze stabilizatorami obrazu, dzięki którym ruch kamery nadaje nowe spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość.

Piotr

Piotrek

Film jest moją pasją od dzieciństwa, ale od strony praktycznej zainteresowałem się kinematografią w 2004 roku, kiedy zostałem uczniem Szkoły Filmowej we Wrocławiu. Kierunek, który wybrałem to reżyseria. Kilka lat później zostałem absolwentem WSSiP w Łodzi na kierunku Realizacja Obrazu Filmowego i tv. W czasie nauki nabyłem umiejętności z zakresu scenopisarstwa, reżyserii, operatorstwa i montażu. Jestem autorem wielu krótkometrażowych filmów fabularnych i dokumentalnych. Są to np. „Ministranci”, „ Aktor”, „ Obsesja” i „Okno”. Podczas mojej pracy zawodowej zajmowałem się głównie montażem (m.in. współpracowałem z TVP). Obecnie jestem montażystą w Studiu Błysk, to ja montuje dla Was te wszystkie filmy